Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Makaveli

Poli

Recommended Posts

Bodziak i wp zbijają z wierzchowca azraela bijąc po 8-9k, mental na marmurze z poli p bije z full odpałem ~13. 
Polimorfia sprawdzona na 17 punkcie, g1 , g5 oraz p - daje taka sama wartosc ataku, sprawdzalem odbugowanie autopotą, nic nie daje. Troszkę bug, bo razem z czasem trwania, a szczególnie na P, powinna dawać większą wartość ataku.

Jakiś czas temu zadałem pytanie dotyczące poli jednemu TuTowi. Odpowiedział mi, że rozwijanie poli zwiększa tylko czas trwania. Czyli tak jak było w 2010 roku ?. To nie bug tylko tak właśnie ma być.

Wiec mental ma lipe chyba ze wymixuje ladnego zala 45sr + i 20 dt. Ja osobiście ledwo ubijam w 80% na dt kruk 30 sr 12 sila i wszystkie mozliwe odpadły. 

14 godzin temu, Maxbad napisał:

Jakiś czas temu zadałem pytanie dotyczące poli jednemu TuTowi. Odpowiedział mi, że rozwijanie poli zwiększa tylko czas trwania. Czyli tak jak było w 2010 roku ?. To nie bug tylko tak właśnie ma być.

Nie pisałbym tego posta, gdyby tak było na plu ? w 2k9 miałem poli p, które sprawdzałem, bo na usie fixowali ten błąd rok wcześniej.

28 minut temu, Makaveli napisał:

Nie pisałbym tego posta, gdyby tak było na plu ? w 2k9 miałem poli p, które sprawdzałem, bo na usie fixowali ten błąd rok wcześniej.

Ok, to trochę wyjaśnień.

1. Metin2.pl to gra nad którą pieczę w Europie i Ameryce trzyma/trzymało GF. 

2. Metin2.US w 2009 roku nie był grą pod GF, innymi słowy nie był tym co my rozumiemy jako "klasyczny globalny metin2".

3 Amerykańska wersja metin2, to metin2.com z jednym jedynym serwerem o nazwie Anthor. Kilka lat temu była kontrowersyjna fuzja z Europejską, Angielską wersją of GF metin2.co.uk.

4. Poli w tamtym czasie na wersji gry od GF działało tak, że nie zwiększało obrażeń. 1-G10 czas trwania +/-10 min a na P +/- 30. I tylko dlatego wbijało się poli na P. Właśnie dla czasu przemiany.

Ja ostatnią postać z PLa widzę, że mam z 2011 roku. Maxbad, Candia mental 80. I skoro w 2011 roku poli nie dawało boosta do obrażeń to chyba GF tego nie naprawiał. Jeśli w 2013 roku metin.com miał dokładnie taki sam system poli i tu też nic nie było zmieniane to mogę założyć, że na wersji gry of GF tak właśnie miało być. Nie grałem na wszystkich wersjach językowych - wybacz. Potem to zmienili, ale zmienili też działanie niektórych skilli, wprowadzili nową klasę, nowe kamienie dusz... To już nie był/jest ten "fajny metin2".

Jeśli tutaj założenie było takie jak napisał mi TuT to super - niech tak zostanie. Jeśli było inne to chyba lepiej tego nie poprawiać ? . Chyba, że +31% na potwory a nie obrażeń. 

Czyli wychodzi na to, że musisz bić 2 kontami skoro mentalem nie solujesz. Chociaż 13k pajakiem czy slugą i nie przebijasz respa? Coś mi tu niegra.

12k na mamurku wystarczy i jest przebijany normalnie