Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BEZISA

Burdello w eq

Recommended Posts

Siemka. Moze wprowadzic takie cos ze takie same rzeczy sie dodaja np. Ku aura mam 20w eq niech zajmuja jedno miejsce i niech sie sumuje jak np medale . mam 10ku aura wystawiam za30kk w sklepie i zajmuje 1miejsce a nie 10moze bedzie miej sklepow   na miescie. Z kd tak samo moglo by byc pozdro

Edited by BEZISA

Na NIE. Spowoduje to spadek wartości najmniej popularnych KU. Zrobić 1 postać i poukładać sobie książki to nie problem a po tej zmianie prawie każdy sobie takiego magazyniera zrobi. Po zabiciu 2,5K metinów jest statystyczna szansa na to, że dosłownie każdy skill będzie można przeczytać. Na samej głównej postaci mam zabitych 1,8K metinów. Zobaczcie sobie ile Wy macie.  Jeśli ktoś chce się pomęczyć i każde (nawet jakieś krycie się, czy duchowy cios) KU wystawiać osobno, to nie róbmy mu kolejnej konkurencji. Konkurencji w postaci graczy, którzy normalnie wywaliliby te książki na glebę zaraz po jej wydropieniu.

A co do komfortu... Nikt nikomu nie każe podnosić tych KU i KD ? .

Zbieram kd na pelerynki i po ubiciu 20metkow nie mam miejscacw eq

17 minut temu, Maxbad napisał:

Na NIE. Spowoduje to spadek wartości najmniej popularnych KU. Zrobić 1 postać i poukładać sobie książki to nie problem a po tej zmianie prawie każdy sobie takiego magazyniera zrobi. Po zabiciu 2,5K metinów jest statystyczna szansa na to, że dosłownie każdy skill będzie można przeczytać. Na samej głównej postaci mam zabitych 1,8K metinów. Zobaczcie sobie ile Wy macie.  Jeśli ktoś chce się pomęczyć i każde (nawet jakieś krycie się, czy duchowy cios) KU wystawiać osobno, to nie róbmy mu kolejnej konkurencji. Konkurencji w postaci graczy, którzy normalnie wywaliliby te książki na glebę zaraz po jej wydropieniu.

A co do komfortu... Nikt nikomu nie każe podnosić tych KU i KD ? .

Z ku masz racje ale kd by mozna sumowac

Na nie. Zaśmiecone eq to wizytówka klasycznego Metina, więc musi to zostać (a mamy i tak 4 strony w eq nie jak w starym metku 2)

• Like 1

Jestem na nie. W starym metku były 2 zakładki i nie stakowały się ani KU ani KD i każdy sobie radził. to jest urok metka.

Według mnie zbędna ingerencja. To co się stackuje w jeden przedmiot domyślnie w metinie to większość itemów, a rzeczy typu KU nigdy nie powinny moim zdaniem.