Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NajaranyMis

NajranyMisio sklada podanie ^.^

Recommended Posts

1. Nick Postaci:NajaranyMis
2. Wiek:24
3. Jak oceńiasz swoją komunikatywność?[0/10]:8/10
4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze:od 24.12.2019
5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Oczywiście że posiadam mikrofon i ts3 :) 
6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?:Tutora nigdy nie posiadałem,lecz byłem adminem na innych grach typu Cs :) 
7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?: Taką 9/10, każdemu się zdarza coś powiedzieć w nerwach lub w gorszy dzień ^.^
8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: 
                                          Gram w Metina tak jak wspomniałem powyżej około 8 lat . 
                                 Uważam, że z moją wiedzą o metinie jestem wstanie  pomóc niejednej osobie. 
                   Czas na serwerze który spędzam jest spory i jednocześnie w tym samym czasie można mnie spotkać na teamspeaku,
                          więc będzie można się ze mną zawsze skontaktować w razie jakiś problemów ewentualnych pytań.

Edited by NajaranyMis
  • Like 2

Nie ukrywam. Serio pomogłeś mi na samym początku chodź bylem piątkiem.. nie chciałem pakować w iss uważam że dobrze się będziesz sprawdzać wkoncu tobie też bardzo zależy na tym żeby serwer długo stał 

Jako administrator teamspeaka sprawuję się bardzo dobrze więc jako tutor nie sprawiałby problemów 😉 

Znam kolegę sympatycznego, jestem jak najbardziej na tak:)

Jestem jak najbardziej na tak pomocna uczciwa osoba miałem przyjemność poznać

Czasem zdarzy mu się coś głupiego powiedzieć, lecz chłopak pomocny i często na grze siedzi. Jestem na TAK

Cytat

Czego oczekujemy od naszych kandydatów?

• Jesteś  osobą powyżej +16.
  • Posiadanie sprawnego mikrofonu i komunikatora głosowego TS3/Discord
  • Wysoka kultura osobista - uczciwość, bezkonfiktowość i opanowanie
  • Jesteś systematyczny, sumienny i cierpliwy, a także potrafisz współpracować w grupie.
  • Masz wystarczającą wiedzę o Metin2, zasadach gry, forum oraz strukturze teamu.
  • Posiadasz sporą ilość wolnego czasu (przynajmniej 2h dziennie na serwerze).
  • Posiadasz dużą wiedze na temat haksów/bugów które są zakazane do wykorzystywańia podczas rozgrywki.
  • Potrafisz zachować dystans emocjonalny.
  • Jesteś osobą która łatwo nawiązuje kontakt z graczami.
  • Napisałeś minimum 10 postów na forum (nie dotyczy działu pozostałe i spamu).
  • Posiadasz konto na forum nie krócej niż 3 dni.

O co chodzi? Widać przecież, że czytałeś ten post, bo skorzystałeś z wzoru podania. Dlaczego nie poczekałeś, aż napiszesz te głupie 10 postów, które są wymagane? Te kilka dodatkowych postów nie byłoby przecież problemem a tak to pokazujesz jaki masz stosunek do wymagań.

To tak jakby nie mając nawet matury w CV w rubryce wykształcenie wpisywać: wyższe, ale w planach.

Nie bierz tego do siebie, nic do Ciebie nie mam tylko strasznie irytuje mnie takie coś. W prawdziwym życiu to nie przejdzie. Nie spełniasz wymagań - chociażbyś miał najlepszą ofertę, wylatujesz z przetargu. 

Falstart... Znowu.

• Haha 1

Gram w Metina tak jak wspomniałem powyżej około 8 lat . 

czytam I nigdzie powyzej nie widze 😂

ogolnie jestem zdania ze brakuje tutow I z tego powodu jestem na tak.

• Like 1

Kategoryczne nie. 

Nie dorósł psychicznie do tej funkcji.

Edited by KhoMha
  • Haha 1

Wszystko okej, widuje ciebie w grze, na chat ,ale co do wymagań to trochę słabo je spełniasz. Mimo że udzielasz się na forum , to mile by było widziane twoje posty , a nie same komentarze. Wiesz dodać coś , jakiś pomysł . Nie bierz to za obrazę tylko za dobrą radę. Jestem na NEUTRAL>NIE . Daj sobie czas i czekamy na podanie ponowne 🙂 Pozdrawiam

Podanie na Tutora nie aktualne, Nie ma sensu tego ciągnąć. 🙂 życzę miłego dnia i dziękuję  wszystkim za pozytywy jak i zarówno za negatywy 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...