Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jacoholo

EQ INT NA SZAMANACH

Recommended Posts

Chciałbym się wypowiedzieć na temat inwestowania w Buffa

Nigdy nie uznawałem wydatków rzędu 50kk na broń 12 int, 50kk na tarcze 12 int czy 50kk na kolce z łez +7 

Ale dziś zmieniłem zdanie..

Mój buff był bardzo słaby, posiadał skille M6 i żadnego EQ na int - buffy w granicach 23%

Po zainwestowaniu 200 kk w mix EQ int, egzo i KU buff ma skille M9, wachlarz 12 int, tarcze 12 int i kolce z łez +5 - buffy w granicach 36%

Temat napisany dla tych którzy zawsze uważali tak jak ja, że lepiej zainwestować te 150-200kk w postać główną niż buffa, jednak warto i w niego włożyć trochę kasy bo różnice są spore 🙂

• Like 1

Mistrzu - buff to podstawa. 50%+ daje mega dużo ale dobry buff potrzebny jest dopiero w grocie tak naprawdę. 
Warto jeszcze rozwijać dowodzenie które da nam dodatkowy odpał na głównej postaci.

FUUUUU..! A ja dałem 90 w siłę. Fu*k

Dobrze, że dzielisz się wiedzą z innymi graczami. Wiele osób nie wie takich oczywistych rzeczy. 😉

Możesz dopisać jeszcze o naszyjniku z intem.

Edited by GulDan

Nie szydzcie z kolegi bo nic złego nie zamierza 🙂 kolego masz rację ale dla większości to oczywiste. Buff p przy 150 inta daje 55% a to już jest kosa i w zasadzie podstawa na przyszłość

Po prostu wiele ludzi na przykład z mojej starej ekipy na PL uważało podobnie do mnie, że nie warto aż tak inwestować w buffa, stąd mój post żeby uświadomić ludzi że warto 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...