Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ZlySenHuskY

Podanie na [GM] ZlySenHuskY

Recommended Posts

1. Imię: Michał 

2. Wiek: 24

3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:6/10

4. Poziom postaci:70

5. Nick Glownej Postaci: ZlySenHuskY , Postać poboczna : Xenobi4

6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci: 41h , Postać poboczna : 68h

7. Ilość minut gry na głównej postaci: 2479 , Postać poboczna : 4134

8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od około 2 miesięcy.

9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : Posiadam Discord większość czasu używam tego programu ze względu za jego mobilność na smartfonie.

10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Tak

11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Pomysłów nie brakuje choć są one zapewne takie sam jak większości graczy na serverze.

12. Czy posiadasz program do nagrywania?: Tak

13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 8/10

14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]:

Jestem osobą sumienna w wykonywaniu powierzonych mi funkcji. Spędzam dużo czasu przed komputerem ponieważ taką wybrałem drogę zawodową więc mam sporo czasu między pracami na rozwiązywanie problemów graczy w sieci. Chciałbym wspomóc server oraz odciążyć administrację przy wyłapywaniu nielegalnego oprogramowania używanego przez graczy do ułatwiania sobie gry oraz w nieczysty sposób zarobku a co za tym idzie w dużej mierze powiększania swojej przewagi nad graczami grającymi w uczciwy sposób i dla własnej przyjemności. Podanie składam 2 raz liczę na pozytywnę rozpatrzenie choć wiem że nie spełniam wymagań forumowych dla funkcji GM aczkolwiek na swoją obronne w tej sprawie posiadam niezbite dowody że pomysły czy napisanie 2 raz podobnego tematu nie ma większego sensu na wbicie sobie postów i jestem za przejrzystością forum dla przeglądających. Myślę że napisałem wystarczający argument aby administracja lekko przymkła oko na warunki związane z forum .

• Like 1

Nawet Cie w grze nie widzialem. Odpowiedź sama sie nasuwa. Małgosia i Agustin?

18 minut temu, KhoMha napisał:

Nawet Cie w grze nie widzialem. Odpowiedź sama sie nasuwa. Małgosia i Agustin?

Ciężko zobaczyć kogoś kto lata na powrocie i dropi w m2 🙂 Za to ja twojego Archera widziałem kilkanaście razy nawet pisaliśmy w sprawie twojego jelonka 50+ sr 🙂 Ale dziękuję za opinie z twojej strony.

1 godzinę temu, ZlySenHuskY napisał:

Ciężko zobaczyć kogoś kto lata na powrocie i dropi w m2 🙂 Za to ja twojego Archera widziałem kilkanaście razy nawet pisaliśmy w sprawie twojego jelonka 50+ sr 🙂 Ale dziękuję za opinie z twojej strony.

Nie odpisujemy w własnym podaniu..  nie znam cie nie widziałem na serwie aktualnie jestem na NIE masz nabite 7 postów a wymagane jest min 35...

• Nie rozumiem 1

2 godziny temu, ZlySenHuskY napisał:

Nie jestem archerem. Hehe

Powiem szczerze, że nie widziałem Cię na serwie... 😮

Niestety na nie.

Najpierw wymagania a potem podania...

• Napisałeś minimum 35 sensownych postów na forum (nie dotyczy działu pozostałe i spamu).

Spełnij wszystkie wymagania jak dla mnie neutral 

Brak spelnionych wymagan. Zamykam odrzucam.

Prosze spelnic wymagania a potem skladac podanie.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...