Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
CykZasadzka

Drop riper

Recommended Posts

Witam gram od niedawna i jedna sprawa nie daje mi spokoju. Czemu taki mały Drop jest na Ripie?. Na 15 zrobionych DT wyleciało raz miskutra 100 i raz magiczny metal. To już bardziej się opłaca chodzić na Besty bo tam jest większy Drop i w tym samym czasie co robisz dr ubijesz kilkunastu bestow. Prosiłbym o zwiększenie dropu na większych lv bo to zniechęca graczy z tego co widzę każdy sprzedaje konta.. Mi się nawet na DT nie chce chodzić bo to nie opłacalne. Z góry dziękuję. 

Też moim zdaniem, dungeo powinien być bardziej opłacalny. Nie, że z każdego metal i mikstura, ale rada, egzo i kamol mógłby lecieć.

Wg mnie może ta rada pustelnika i zmianka/5bon powinny być ale pamiętaj że na 15 zrobionych DT miałeś 15x kowala, 15x szkate elit. Króla i 15x szkate rippa i przy odrobinie szczęścia mogłeś wyjść na tym lekko 700kk do przodu

Na DT sie chodzi po trute lub do kowala, po drodze leci szkata z Elit. Króla Demonów z której lecą perły. Z ripa i tak sporo leci biorąc pod uwagę to, że głownie chodzi o dropnięcie Truty. Mikstury 100%, Magiczne Kamienie to tylko dodatki. A konta sprzedają ludzie właśnie z tego typu powodu jak zwiększanie dropu. Nawiązuję tu do ostatniej aktualizacji. Na NIE.

Edited by Emelianenko
  • Like 2

Dnia 9.02.2020 o 12:23, wiktor261292 napisał:

Wg mnie może ta rada pustelnika i zmianka/5bon powinny być ale pamiętaj że na 15 zrobionych DT miałeś 15x kowala, 15x szkate elit. Króla i 15x szkate rippa i przy odrobinie szczęścia mogłeś wyjść na tym lekko 700kk do przodu

To ty chyba na dt nie chodzisz jak widze twoje obliczenia