Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Medis

Medis na GM ?

Recommended Posts

1. Imię: Michał
2. Wiek: 21 lat (w kw.22)
3. Jak oceńiasz swoją znajomość komend GM'a? [0/10]:2 - Wiem słabo , ale szybko się uczę 
4. Poziom postaci: 80 Lv
5. Nick Glownej Postaci: Medis
6. Ilość spędzonych godziń na głównej postaci:ponad 11 tys.minut to około = 7 dni
7. Ilość minut gry na głównej postaci: pytanie powiela się z pyt.6 :)
8. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Od końca Listopada.
9. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3 : Oczywiście jak i discord z mikrofonem 
10. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Gm'a?: Nigdy.
11. Czy chcesz coś wprowadzić/zmienić na serwerze?: Poprawić sprawność banowania botów jak wh i także fishbotów. 
(Aby nie trwało to długo i nie psuło wizerunku serwera)
12. Czy posiadasz program do nagrywania?: HyperCam . Mało zajmujący miejsca program , łatwy do przesyłu 
danych i oceny wątpliwej sytuacji.
13. Jak oceniasz swoja kulture netykiety?[0/10]: 9-10 . Zawsze znajdę życzliwy język dla każdego gracza , bez znaczenia 
jak się do mnie odnosi.
14. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Jako Tutor , sądzę że sprawdzam się dobrze . 
Gracze mnie znają i lubią. Jestem konsekwentny, lubię działać od razu i szybko nie prosząc się nikogo o nic. 
Staram się sumiennie pełnić swoją funkcję godząc to z pracą zawodową i życiem prywatnym. 
Odbieram dużo wiadomości od graczy i rozwiązuje ich problemy mimo moich ograniczeń 
technicznych i są mi za to bardzo wdzięczni mimo wszystko, za co im bardzo dziękuję :) !
  • Like 1

Jestem na TAK , angażujesz się jak możesz mimo ze zbyt wielkiej sceny do popisu tak w sumie nie masz 😄 z powodu uprawnień jak my wszyscy. Wiek odpowiada,kultura,zaangażowanie,dyscyplina,wiedza,checi. Obyś się nie wyplalił 🙂

Jesteś pomocny, często online, kulturalny. 

Zdecydowanie na TAK

Jestem na TAK zasługujesz na tą range 

Ogolnie to na tak chociaz martwi mnie to: 

nie prosząc się nikogo o nic.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...