Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Przemek

Dodanie groty w tym smoka, generałów i wiedźmę

Recommended Posts

Witam!

Wychodzę z taką propozycję aby dodać grotę w tym wszystkie w niej bossy. Jak widać sytuacja na serwerze jaka jest taka jest, dlatego Wiedźma respila by się przykładowo co 6/8h a z niej leciały by itemy takie jak: naszyjnik+7, bransoletka+7, fenki+7, do tego też 5xegzo, 5xrada, 10xzmianka, kamol, 5x bodzio no i małże w losowej ilości i jakieś inne rzeczy mniej wartościowe aby po prostu była o nią rywalizacja. Dodatkowo wiadomo generaly, ale z nich najcenniejsze by były kręte klucze aby dostać się na smoka. Na smoka dana postac mogła by wchodzić co 12h, a smok powinien wymagać bardzo dobrego ekwipunku aby go ubić samemu. Drop by był konkretny aby opłacało się właśnie bić także o generaly i ludzie musieli by robić dobre postacie do pvp i z tym wzrosło by zapotrzebowanie na KU, zmianki, egzo, rady, ulepszacze różnego typu. Kończąc tego smoka to dropic mogły by z niego yangi, poszczególnie od szczęścia, czyli po 30/40/70/200kk no i oczywiście losowa perła i dodatkowo taki drop jak z wróżki. Jeszcze dobrą opcją by było dodanie epickiego ekwipunku i do tego 30% szans na zdobycie potrzebnych przedmiotów do przerobienia. Dodatkowo można jeszcze dodać z wróżki lub smoka drop ulepszacza potrzebnego na ulepszenie epickiego ekwipunku na +7/8/9. Czyli przykładowo proponuję ulepek na +7 dropilby z ripa, na +8 z Azraela a na +9 ze smoka lub wróżki. Tym oto sposobem wydaje mi się, że rynek by się rozwiną i było by więcej sposobów na zarobek 🙂.

1. 

2.

3.

400149943ab95.png

4.

14 minut temu, Przemek napisał:

Na smoka dana postac mogła by wchodzić co 12h, a smok powinien wymagać bardzo dobrego ekwipunku aby go ubić samemu.

SMOK SOLO!!! 😄

Normalnie neverending story...

NA NIE.

• Like 1

20 minut temu, Przemek napisał:

Witam!

Wychodzę z taką propozycję aby dodać grotę w tym wszystkie w niej bossy. Jak widać sytuacja na serwerze jaka jest taka jest, dlatego Wiedźma respila by się przykładowo co 6/8h a z niej leciały by itemy takie jak: naszyjnik+7, bransoletka+7, fenki+7, do tego też 5xegzo, 5xrada, 10xzmianka, kamol, 5x bodzio no i małże w losowej ilości i jakieś inne rzeczy mniej wartościowe aby po prostu była o nią rywalizacja. Dodatkowo wiadomo generaly, ale z nich najcenniejsze by były kręte klucze aby dostać się na smoka. Na smoka dana postac mogła by wchodzić co 12h, a smok powinien wymagać bardzo dobrego ekwipunku aby go ubić samemu. Drop by był konkretny aby opłacało się właśnie bić także o generaly i ludzie musieli by robić dobre postacie do pvp i z tym wzrosło by zapotrzebowanie na KU, zmianki, egzo, rady, ulepszacze różnego typu. Kończąc tego smoka to dropic mogły by z niego yangi, poszczególnie od szczęścia, czyli po 30/40/70/200kk no i oczywiście losowa perła i dodatkowo taki drop jak z wróżki. Jeszcze dobrą opcją by było dodanie epickiego ekwipunku i do tego 30% szans na zdobycie potrzebnych przedmiotów do przerobienia. Dodatkowo można jeszcze dodać z wróżki lub smoka drop ulepszacza potrzebnego na ulepszenie epickiego ekwipunku na +7/8/9. Czyli przykładowo proponuję ulepek na +7 dropilby z ripa, na +8 z Azraela a na +9 ze smoka lub wróżki. Tym oto sposobem wydaje mi się, że rynek by się rozwiną i było by więcej sposobów na zarobek 🙂.

z tym smokiem to pojechałeś, haha. Pt z minimum pięciu mocnych postaci to się zgodzę 😉

Ale po co tak się rozpisywać? Jak będzie miała wejść grota to dostaniemy (mam nadzieję) opis i ankietę

17 minut temu, Yashin napisał:

Ale po co tak się rozpisywać? Jak będzie miała wejść grota to dostaniemy (mam nadzieję) opis i ankietę

Po to żeby coś zmienić, ponieważ niestety niedługo nie będzie dla kogo. Też mi się nie uśmiecha grota już teraz bo nie jestem przygotowany w takiej mierze jak sobie zaplanowałem. Ale nie można myśleć tylko o sobie. I wydaję mi się, że to co napisałem ma sens 🙂

W takim razie powinieneś dodać ankietę z wyszczególnionymi częściami Twojej propozycji, wtedy administracja będzie widziała jak ludzie to widzą 

• Like 1

Ja bym proponował, wprowadzenie MAŁYMI kroczkami tą grotę wygnańców. Tak jak za starych czasów 'budowa' tejże groty jak na PL'u w 2k10 kiedy zbierało się Kamienie Glyph i wymieniało u Heuk-Young. Uzbierać daną ilość która jest do wprowadzenia groty, na plu bodajże to był milion a tu np 50 tysięcy a żeby było warte przyniesienia to np dostawało za jakąś ilość, bonus np 20% więcej expa, czy dropu na okres 4h albo inaczej.

Edited by Nathan.
  • Like 1

1 godzinę temu, Nathan. napisał:

Ja bym proponował, wprowadzenie MAŁYMI kroczkami tą grotę wygnańców. Tak jak za starych czasów 'budowa' tejże groty jak na PL'u w 2k10 kiedy zbierało się Kamienie Glyph i wymieniało u Heuk-Young. Uzbierać daną ilość która jest do wprowadzenia groty, na plu bodajże to był milion a tu np 50 tysięcy a żeby było warte przyniesienia to np dostawało by się bonus np 20% więcej expa, czy dropu na okres 4h albo inaczej.

dotąd najlepszy pomysł chyba jaki tu padł

Ta normalnie Fenki+7 z wróżki albo najlepiej +8 i red perła to od razu można na +9 kuć jescze na miejscu bodziem. Jak ma być taki drop to moment całe eq z łez wykute w dt na+9 będzie warte tyle co żelek +9. Wiadomo, że byle gówno tez nie może leciec bo to jednak będzie główny boss respiący się co 6/8 czy nawet 12h. Fenki +4 to chyba teraz już mniej więcej 1/2kk więc +5 ani nie są przesadzone ani nie są nic nie warte, podnosić będziecie.

Przykładowy drop z wiedźmy:

- Kolce z łez+5

- Buty Fenixa+5

- Naszyjnik z Łez+5

x2 KD+4 (tak wiem ojej KD znowu i tak nic nie warte.. 😪 Ale rzeczywiście ciężko zmniejszyć drop o połowę w lesie no w ciul ciężko, w końcu zużyją te KD i wtedy zaczną być normalne ceny. PVP 500k/1KK, Kryta, Moba, Defa, Speeda po 1.5/2KK.

Zwój 10%

- 5 Bon,

- Magiczny Kamień

- Szansa na Kamień Duchowy

I może coś jeszcze..

Żadnych hełmów 60lv po to już niech się chodzi na Azraela. To samo z brońmi 75 niech się po nie chodzi na Ripera.

Porównując to z Bossem z Red Lasu wygląda sensownie i nie jest trudne dopasowanie dropu jak widać, zrobiłem to w kilka minut. Lepiej żeby było za mało niż za dużo.

To samo tyczy się zmianek, rad, egzo, te rzeczy już lecą wszędzie, jeszcze brakowało żeby dodawać to do wróżki. 😡

Jak już rozmawiamy o dropie to ze Smoka głównie ulepki na epiki z małym %, bo znowu zrobią sobie eq+9 po kilku tygodniach i będzie, że nie ma co robić na serwerze. Smok to jednak smok tu musi lecieć coś konkretniejszego bo bić go będzie kilka jak nie kilkanaście osób, ale litości żadnych Yang z dropu. Inflacja gwarantowana po czymś takim.

Z generałami to najlepiej jakby leciały z nich tylko klucze i były tylko do tego przeznaczone, by chodzić na nie tylko po klucze, bo po co robić kolejnego bossa pod drop itemków skoro i tak zazwyczaj zbija je jedna osoba, wystarczy zostawić postać na jakiś czas w grze i wybrać "Ogłoszenia" i cała masa rzeczy typu:

JurekOwsiak zabił 9 Ogonów na CH1

JurekOwsiak zabił 9 Ogonów na CH2

JurekOwsiak zabił 9 Ogonów na CH3

JurekOwsiak zabił 9 Ogonów na CH4

I tylko jeden nick, więc pointless jest dodawanie jakiegoś sensownego dropu do generała jak ma to być kolejny boss do farmienia zmianek, 5 bonów, egzo, rad i czort wie czego jeszcze. I tak już jest ich zbyt wiele jak na aktualną ilość graczy, i bossów i itemów.

Przykładowy drop z Generała:

- Kręty Klucz,

- Yang na glebe w stakach w ilości jak na PL 22yang ~ (dla ozdoby)

- Mała szansa na Kamień Duchowy.

Oczywiście to tylko moje zdanie.

Edited by Emelianenko

Grota zostanie dodana a co do dropu z groty zostanie on tak zbalansowany aby każdy mógł się z niego cieszyć. Temat zamykam ---> Kosz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...