Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Zevirek

Zmiana kanału

Recommended Posts

Cześć,

obecnie na serwerze jest tak, że klikamy F8, aby zmienić kanał. W przypadku kiedy się rozmyślimy, bądź też zobaczymy w ostatniej chwili powiedzmy, że metina, to niestety musimy okienko zamykać myszką lub ESC. Przydałoby się, aby można było je zamknąć klikając ponownie na klawisz F8. Tak to działa w przypadku F6 oraz F7. 

Co Wy na to?

4 godziny temu, Zevirek napisał:

Cześć,

obecnie na serwerze jest tak, że klikamy F8, aby zmienić kanał. W przypadku kiedy się rozmyślimy, bądź też zobaczymy w ostatniej chwili powiedzmy, że metina, to niestety musimy okienko zamykać myszką lub ESC. Przydałoby się, aby można było je zamknąć klikając ponownie na klawisz F8. Tak to działa w przypadku F6 oraz F7. 

Co Wy na to?

a ja na to , że to jest kompletnie niepotrzebne. Są bardziej irytujące rzeczy, jak,np: berek, po zmianie ch lub tp.

Nigdy na tym serwerze nie zmieniałem ch za pomocą f8, pewnie połowa graczy tego nie używa, teoretycznie nikomu to nie przeszkadza więc nie ma sensu tego zmieniać.

4 godziny temu, lubiegdygram napisał:

a ja na to , że to jest kompletnie niepotrzebne. Są bardziej irytujące rzeczy, jak,np: berek, po zmianie ch lub tp.

O tym też już pisałem temat 😉

Zmienić kanał można za pomocą ESC ---> Zmień kanał albo /ch1 /ch2 /ch3 /ch4 Temat zamykam ---> Kosz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...