Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Traktor

Nowości na serwerze :)

Recommended Posts

Siema, ogółem to jest taka luźna propozycja ode mnie i poprostu chciałem wiedzieć jak wygląda wasze zdanie w tym temacie. Otóż sam jestem zwolennikiem hardu i uwielbiam ten klimat, ale jak wszystko trzeba isc troche na przód i sie rozwijać i mieć do roboty coraz więcej. Czy chcielibyście jakichś fajnych nowości na serwerze i jeśli tak to też dajcie znać jakich chętnie poczytam wasze propozycje. Osobiście bardzo bym był zwolennikiem

-Petów lecz nie standardowych które sa do kupienia w IS i masz odrazu max bonusy czy też musisz go expić tylko jakiś fajny system tych petów który tez zająłby troche czasu aby mieć max bonusy

-Dodania jakiegoś ogólnego bosa który respi się codziennie czy co ileś tam o określonej godzinie i trzeba go zbijać gildią aby była ta rywalizacja 🙂 np Dragon

-Dodanie tzw. Rajdu dla lvl np +75 który by trwał dosyć długo a na rajdzie to wy decydujecie co zgarniecie np. zbicie danego mobba czy tez ilośc zadana mu hitów dawałaby wam daną ilośc pkt co na koniec wiązałoby się z lepsza nagrodą. 😄

-Dodanie losowania map do łowienia ryb, tzn codziennie o np 15 byłaby losowana mapa na której szansa na złapanie ryby jest np 10% większa 🙂

Wiem ze nie każdy jest zwolennikiem róznych rzeczy ale to są moja prywatne opinie i chciałbym poznać też wasze 🙂  Także wypowiadajcie się i dawajcie swoje propozycje o ile chcecie aby coś było wprowadzone na serwer 😉

Pozdrawiam 🙂

To sa tylko moje luźne propozycje chciałbym też jakieś wasze uslyszyec 😜

3 godziny temu, Traktor napisał:

Wiem ze nie każdy jest zwolennikiem róznych rzeczy ale to są moja prywatne opinie i chciałbym poznać też wasze 🙂  Także wypowiadajcie się i dawajcie swoje propozycje o ile chcecie aby coś było wprowadzone na serwer 😉

Skoro tak to się wypowiem:

1. Neutral, o ile będzie się opierać na skrzyniach szczeniaka i będzie jeden rodzaj np. Boczuś który będzie dodawał sensowne i nie przesadzone bony, w przeciwnym wypadku na NIE. Nie chcę, żeby M1 stało się ZOO z jakimiś Fenixami, Azraelusiami i 10 innymi odmianami petów. Oczywiście mowa tu o dalekiej przyszłości po dodaniu groty.

2. Na NIE, będzie grota, będzie wróżka respiąca się co 12h z ciekawym dropem tam będzie rywalizacja, a nie jakieś autorskie bossy odbiegające od Metina z 2008/2010.

3. Na NIE, są Katakumby i DT. To wystarczy.

4. Na NIE, bez sensu..

Można też pomyśleć nad jakimś systemem misji dziennych za które dostaje się losowe nagrody. Ogólnie tylko propozycja z bosem jest w miarę sensowna, reszta na nie

Plus dla petów, można wprowadzić dwa typy (do przegłosowania jakie) - jeden na PVM, drugi PVP.

Reszta na nie - bossy, rajdy; to wszystko powinni załatwiać GMowie w formie cyklicznych eventów.

4x nie. To klasyczny serwer i twoimi propozycjami klasyka byłaby mocno zaburzona.