Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ciagnik

Ciagnik

Recommended Posts

1. Nick Postaci: Ciagnik

2. Wiek: 22 lata

3. Jak oceniasz swoją komunikatywność?[0/10]: osobiście odczuwam, że jest to między 7, a 8 punktów na 10. 🙂

4. Od kiedy jesteś z nami na serwerze: Jestem z wami na serwerze od nie tak dawna, lecz nie jestem w stanie powiedzieć od kiedy dokładnie.

5. Posiadasz sprawny mikrofon i zainstalowany program TeamSpeak3: Tak, oczywiście posiadam.

6. Czy posiadałeś już gdzieś posadę Tutora?: Tak, posiadałem tutora jak i również GM'a.

7. Czy posiadasz wysoką kulture netykiety?: Jak najbardziej.

8. Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na te stanowisko? [Przekonaj nas]: Sądząc z mojego punktu widzenia, jak i osób postronnych jestem osobą, która daje od siebie, jak najwięcej nie oczekując niczego w zamian. Spełniam swoje obowiązki według postawionych mi wytycznych. Jestem bardzo aktywny na czacie serwerowym i staram się co nie co być również aktywnym na forum. Konflikty staram się łagodzić z korzyścią dla obu stron. 

Oczekuję na rozpatrzenie podania, jak i rownież na komentarze, te pozytywne, jak i negatywne. 🙂 

Z poważaniem, Dawid.

BRAWO! W końcu napisałeś 11 postów. W tym jeden w dziale pozostałe i 2 jako podania na Tutora 🙂 . Nie wiesz kiedy mniej więcej zacząłeś grę - szkoda. Ja jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy założyłeś konto na forum. Był to piątek, dokładnie 4 dni temu. Jeśli to nie jest założenie konta (i "aktywność") na forum tylko pod podanie to nie wiem jak to nazwać. Do tego już raz Twoje podanie zostało odrzucone - i słusznie. 

Może i brakuje Tutora, ale to nie powód, żeby brać pierwszego lepszego.

Na NIE.

• Dzięki! 1

Dałbym szanse, sam nie jestem zwolennikiem dawania pierwszemu lepszemu. No ale cóź czasem warto dać szanse 🙂 Malutkie Tak

• Dzięki! 1

14 minut temu, ciagnik napisał:

Rozumiem, że sądząc po tym kiedy założyłem konto, stwierdzasz, ze jestem pierwszy lepszy? 🙂 Nie znamy się, nie oceniaj mnie po pozorach. 

A kto Cie zna? 4 dni na forum, kilka dni na serwerze i już do teamu. Gdybyś minimalnie bardziej znał życie serwa i forum to byś wiedział, że nie wypada odpowiadać we własnym podaniu. Oczywiście nie masz prawa tego wiedzieć bo nie czytasz forum a posty, które piszesz miały na celu tylko "dobicie" wymaganych 10. Dlatego uważam Cie za pierwszego lepszego a żeby być dokładniejszym za "pierwszego gorszego".

35 minut temu, ciagnik napisał:

jestem osobą, która daje od siebie, jak najwięcej nie oczekując niczego w zamian.

Rozumiem, że NIGDY nie przyjmiesz wynagrodzenia w postaci yang, przedmiotów,  VIPa czy SMów za swoją pracę czy to od Administracji czy od wdzięcznych graczy. 😉 

11 minut temu, Traktor napisał:

Dałbym szanse, sam nie jestem zwolennikiem dawania pierwszemu lepszemu. No ale cóź czasem warto dać szanse 🙂 Malutkie Tak

Nie jesteś zwolennikiem, ale jesteś na tak 😄 . 

Jak ten gość dostanie jakąkolwiek funkcje na serwerze po tym podaniu to mój facepalm zatrzyma się na potylicy. 

EDIT:

Oczywiście zapomniałem dodać, że sam fakt złożenia podania za pierwszym razem pomimo braku spełnionych wymagań pokazuje Twój stosunek do przyjętych norm. Skoro nie miałeś ochoty zmienić tego i poznać bardziej serwera, zarówno ze strony gry jak i forum co udowodniłeś w postach w tym temacie, to jesteś po prostu złym kandydatem. 

• Haha 1

Maxbad, każdy ma swoje zdanie przecież i to że ja jestem na tak to kto inny jest na Nie i nie ma co się denerować przez to ze ja dalbym mu szanse 🙂 A co sie stanie to przeciez nie tylko moja decyzja 🙂

• Like 2

Podanie za podaniem, ajj. Posiedź trochę dłużej z nami 😐

Na NIE.

23 godziny temu, DaMeD-Damian napisał:

Jestem na Nie. Jeszcze trochę i będzie więcej osób w teamie niż graczy na serwerze.  

Ale ze co ? 😂🤣 bo rekru nadal otwarte.

Mamy traktor, ciagnika nie potrzeba 😛

na nie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...