Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
KilosInMyBag

Zmniejszenie dropu kd +4

Zmniejszamy drop KD+4?  

23 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Zmniejszamy drop KD+4?

Recommended Posts

Witam. Jako że jest to serwer medium hard chciałbym zaproponować zmniejszenie dropu kd +4. Jak na serwer o tym stopniu trudności leci tego zbyt wiele i zbyt często to dropi przed co ich wartość jest strasznie mała. Czekam na odpowiedź.

• Like 1

Popieram, przez 3 dni z całego sklepu KD+4 po 600k zeszło zaledwie 6 sztuk. Jest ich za dużo, przez co cena i popyt też są jakie są.

• Like 1

na Nie, bo zaraz KhoMha będzie płakał, że loot za mały tak jak ze zmiankami. Mi osobiście nie przeszkadza by zmniejszyć.

• Haha 2

2 godziny temu, Meiyo napisał:

na Nie, bo zaraz KhoMha będzie płakał, że loot za mały tak jak ze zmiankami. Mi osobiście nie przeszkadza by zmniejszyć.

"Na nie bo KhoMha" no człowieku, nie ma co się podporządkowywać 😄 

Ps. Jak najbardziej na TAK! Jeżeli ten serwer jest hardem, to po dropnięciu KD+4 jakiegoś niech będzie satysfakcja, że jest się pare KK na + takie rzeczy nie powinny być prawie bezwartościowe😄

Edited by ciagnik
  • Like 1

Miło by było gdyby po zmniejszeniu dropu KD+4, zaczęły się pojawiać FMS'y i RIB'y+9 czy tam Śmiertelki z kd +3 😄 Chociaż sporo już jest itemów z KD +4 to fajnie będzie jak pojawią się bardziej budżetowe itemy.

Wraz ze zmniejszeniem ogólnego dropu kamyków, proponowałbym też ograniczyć możliwość dropnięcia KD maksymalnie do 1 sztuki a nie 2 czy nawet 3 nieważne czy to 25lv metin czy 90. Głównie chodzi mi o szansę w % na dropnięcie KD +4.

Przykładowo: metin 25Lv ma 5% szansy, Metin 85/90Lv ma 30/35%. Wystarczy dobrze ustawić % a nie dodawać 2 kamyki z metina.

• Like 1

ewentualnie jakies inne zastosowanie tych kd+4, np oddanie 100x kd+4 danego rodzaju dawałoby szkatę bossa losowo z podanych:
-wódz orków
-zjawa
-ognisty król
-9 ogonów
-królowa
-król demonów(z małym procentem)
edit: oczywiscie ilosci i inne do zbalansowania

Edited by Mazurro
  • Like 2

za, pelno tego na shopach i wcale nie schodzi, nawet za polowe ceny.

• Like 1

Jak najbardziej jestem za tym, by zmniejszyć ten drop, jeżeli to hard, to niech będzie jakaś satysfakcja, że dropnięty KD można sprzedać za jakaś normalną cenę. 😄

A moze by dodac kd +5? Np. 10 czy 15 x kd +4 i maly % na powodzenie. Troche wiecej dmg w bosy by sie przydalo jak i w pvp mysle ze to nie zepsuje klimatu med/hard 

To tez by pomoglo w zniknieciu tej masy kd +4 z rynku. 
na marginesie to dzis w 1 noc droplem ponad 150 kamieni +4 wiec nie jest ciezko sobie wyobrazic ile ich jest nawet nie liczac tych na sklepach. 

Edited by szrek123

Jestem na Tak. Tego tyle się sypie, że osobiście +4 zosrawiam u Kapitana.

Propozycja zaakceptowana

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...