Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ciagnik

Moby w DT 7 piętro

Recommended Posts

Witam. Piszę tutaj, ponieważ od pewnego czasu śmigam sobie wieże demonów i taka mnie myśl naszła by o tym napisać, w zasadzie zaproponować coś do tych mobów, które są razem z metinem mordestwa, dokladniej te które go otaczają.. odlurowywanie rozumiem, staram się to robić, lecz mimo wszystko i tak się pojawiają i nie można nadropić na zaś skrzynek za bardzo, lecz to nie wszystko, nawet jak chciałoby się wydropić jedną mapkę, to nie raz jest problem, bo może polecieć nawet z TRZYDZIESTEGO kamienia metin. Chyba każdy z nas miał z nimi doczynienia i wie, że są dla nas bardzo irytujące. Rozumiem również to, że taka właśnie jest magia tego piętra, ale jestem za tym, by ograniczyć, a wręcz zniwelować je do minimum. Taki jest mój pomysł, czekam na opinie. Pozdrawiam! 🙂

• Like 1

Zdecydowanie na TAK. Mój rekord to 34 metiny morderstwa, aby dropnąć mapkę. Raz wyleci za 2-3 razem, raz za trzydziestym... Dodatkowo ilość mobów sprawia, że lagi są pokroju tych, które do niedawna występowały na OX. Sugerowałbym ograniczenie ilości potworów do połowy lub poprawę optymalizacji, choć wydaje mi się, że i tak jest już o niebo lepiej w DT. Podsumowując: Tak, tak i jeszcze raz TAK.

Mój rekord to 48..już miałem wychodzić z dt bo myślałem że to jakiś bug aż tu nagle ..W związku z tym również jestem na tak z tym pomysłem bo to już jest po prostu mordega a nie przyjemność czy cos z grania 

Przed chwilą, Maxbad napisał:

Był sobie klasyczny serwer 😄 . Był...

Dokładnie to, to za trudne, to za trudne, juz nie wiadomo o co w ogóle każdemu tu chodzi

Nie powinienem, lecz się wypowiem, 

4 minuty temu, Maxbad napisał:

Był sobie klasyczny serwer 😄 . Był...

2 minuty temu, Mazurro napisał:

Dokładnie to, to za trudne, to za trudne, juz nie wiadomo o co w ogóle każdemu tu chodzi

Panowie piszę tu o lagach jakie dotykają osoby, które się tam męczą po 30-40 minut. 🙂 One nie muszą znikać, mozna zniwelować ich ilość do minimum, no chyba, że Panowie chcieliby fundnąć nam komputery, ewentualnie dropic je za nas, to proszę bardzo 🙂

To ja moze wyjde z alternatywa 😛

nalezy zainwestowac w biale flagi o ktore raczej nie trudno ;D

Mi srednio 1-2 flagi schodza na zbicie metka - ciecie i znowu to samo ;D

(Mozna smialo zamienic moby na psy bo i tak nas nie atakuja)

Duzo przyjemniej sie robi wtedy te pietro 😉 

Pozdro 

• Like 1

6 minut temu, WpPoChuyu napisał:

To ja moze wyjde z alternatywa 😛

nalezy zainwestowac w biale flagi o ktore raczej nie trudno ;D

Mi srednio 1-2 flagi schodza na zbicie metka - ciecie i znowu to samo ;D

(Mozna smialo zamienic moby na psy bo i tak nas nie atakuja)

Duzo przyjemniej sie robi wtedy te pietro 😉 

Pozdro 

Byku, tu nie chodzi o to, ze ktoś nie jest w stanie ustać na metku, chodzi tu, że pokaz slajdów nie jest niczym przyjemnym. Osobiście na swoim PC nie mam problemów jeśli chodzi o lagi, natomiast na lapku już jest gorzej. 

2 minuty temu, Zevirek napisał:

Byku, tu nie chodzi o to, ze ktoś nie jest w stanie ustać na metku, chodzi tu, że pokaz slajdów nie jest niczym przyjemnym. Osobiście na swoim PC nie mam problemów jeśli chodzi o lagi, natomiast na lapku już jest gorzej. 

Wiem kumpel ale wlasnie dla tego mowie o zmianie mobow w psy. 

Ja np. gram na laptopie z grafika intela i nie mam problemu na tym pietrze, ale moze po prostu jestem jakims ewenementem xd 

W kazdym badz razie zostaje neutralny wobec pomyslu, a jezeli ma to uprzyjemnic graczom rozgrywke to z lekka namiastka na tak. 

Tak czy inaczej moze pomysl komus sie przyda i bedzie tymczasowym rozwiazaniem ;d

40 minut temu, ciagnik napisał:

Nie powinienem, lecz się wypowiem, 

Panowie piszę tu o lagach jakie dotykają osoby, które się tam męczą po 30-40 minut. 🙂 One nie muszą znikać, mozna zniwelować ich ilość do minimum, no chyba, że Panowie chcieliby fundnąć nam komputery, ewentualnie dropic je za nas, to proszę bardzo 🙂

Spoko. Dawaj passy to podropię za Ciebie. Podaj adres to kompa Ci dam. Z czymś jeszcze sobie nie radzisz i oczekujesz pomocy?

• Like 2

Na NIE. Moze odrazu po zbiciu metka twardosci dac na nastepne pietro kowala albo dwoch i ripera.

• Like 1
  • Haha 1

Poważnie? istnieje opcja odpalenia sobie z psami dt. Chcącemu nie dzieje się krzywda, ale przecież najlepiej zmienić tak, żeby mnie było dobrze i łatwo. Ja bym chciał po prostu żeby samo mi się grało na offline, bo kto mi zapłaci za prąd? Takie gadanie jest lekko mówiąc - idiotyczne.

Można po prostu zmniejszyć lub całkowicie usunąć moby na tym poziomie, jeśli powodują one na tyle duże lagi, że nie da się grać.

Natomiast drop według mnie powinien zostać bez zmian.

NIE....Wystarczy pomyśleć kim i jak wszystko da się zrobić....

W sumie teraz zobaczyłem temat. Mam wrażenie, ze większość graczy tego serwera nie miala do czynienia z metinem za dawnych czasów 😄

Z calym szacunkiem ale propozycja totalnie z dupy. Na nie.

Na nie.

To cała magia klasyka nie polega na dodawaniu takich pierdół.